Showing 1–20 of 2764 results

 • Oтечественные автомобили

  В книге рассмотрены общие принципы действия и устройство механизмов, систем и агрегатов автомобилей. Дано обобщенное и систематизированное описание конструкции всех основных базовых моделей современных отечественных автомобилей (по состоянию на 1975 г.): легковых автомобилей “Запорожец”, “Жигули”, “Москвич”, “Волга”, “Чайка”, ЗИЛ и грузовых автомобилей УАЗ, ГАЗ, ЗИЛ, КАЗ, МАЗ, Урал, КрАЗ, БелАЗ и их основных модификаций, а также автобусов. Приведены сведения по уходу за автомобилями и их регулировкам, а также основные неисправности. Книга рассчитана на широкий круг читателей.

  6,50
 • Šeimos gydytojo vadovas

  „Šeimos gydytojo vadovas“ buvo pirmoji šeimos gydytojams skirta knyga, kurioje, atsižvelgus į šios specialybės savitumą, buvo aprašytos dažniausiai šeimos gydytojo praktikoje pasitaikančios ligos. Kadangi knyga davė naudos ir šeimos gydytojams praktikams, ir medicinos studentams, imtasi iniciatyvos ir paruoštas antrasis „Šeimos gydytojo vadovo“ leidimas.

  Jame taip pat gausu reikalingos šeimos gydytojui sistemingos ir apibendrintos informacijos, tačiau praktiniai dalykai, diagnostika ir gydymas pateikti pagal naujausias pasaulio medicinos ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos metodikas ir rekomendacijas.

  4,50
 • Tėtis mato taip!

  Tėtis – tai stebuklingas titulas kiekvienam vyrui. Tačiau drauge su šiuo apdovanojimu atkeliauja begalės baimių… Kaip seksis naujajam tėčiui? Kokie išbandymai laukia į šeimą atėjus mažyliui? Kaip išlikti tvirtam ir nepalūžti užklupus netikėtumams?

  Šioje knygelėje eiliuota forma šmaikščiai aprašomos įvairios kasdieniškos situacijos tėčio akimis bei naujojo šeimos nario – mažylio – keliami tėvystės išbandymai ir džiaugsmai. Knygelė yra subalansuota TĖČIAMS, bet skaityti ją mažyliui gali ir MAMA, o išmokę atpažinti raides ja džiaugsis ir patys mažiausi šeimos nariai!

  Apie tėčio ir mažylio draugystę – atvirai, nuoširdžiai ir, svarbiausia, linksmai – pasakoja „Tėtis mato taip!” knygelės autorius, biomedicinos mokslų daktaras Artūras Sujeta:

  „Savo darbe ir profesinėje veikloje nagrinėju mitybos ir sporto mokslo temas. Esu lektorius, šiuo metu rašau įvairius straipsnius, skaitau viešas paskaitas, bet pats svarbiausias mano darbas – BŪTI TĖČIU. Manau, kad šioje knygelėje kiekvienas tėtis ras dalelę savęs, kiekviena mama šypsosis atpažinusi šmaikščias kasdienines akimirkas, o kiekvienas mažylis galės pasidžiaugti spalvingomis iliustracijomis! Kaip specialistas, sakau tiesiai šviesiai: knygelėje nėra jokių draudžiamų ar žalingų maisto priedų, dirbtinių saldiklių ir skonio stipriklių!”

  5,00
 • V. Krėvė „Aitvaras“ (Kiek atsipalaidavęs įrišimas)

  Šioje knygoje spausdinami kiek mažiau žinomi, tačiau nuostabūs padavimai, kuriuose itin ryški meilės, ištikimybės tema, taip pat jaudinantis gamtos ir žmogaus dvasingumas. Taurias idėjas subtiliai išreiškia dailininkės Albinos Makūnaitės grafika.

  3,00
 • Edita Čekuolienė „Flirtas su rudeniu“ (Su defektu)

  „Flirtas su rudeniu“ – knyga, skirta moterims, peržengusioms keturiasdešimtmečio slenkstį, jau paauginusioms ar net užauginusioms vaikus, todėl daugiau dėmesio galinčioms skirti savo poreikiams.

  Šis gyvenimo tarpsnis – didelių pokyčių metas. Keičiasi kūnas ir jausmai, santykiai su artimiausiais žmonėmis ir draugais, – ne visada lengva su tuo susitaikyti. Kaip elgtis mamai, tapusiai anyta arba uošviene, jauna močiute? Kaip susitaikyti su „ištuštėjusiu lizdu“, kai namus palieka vaikai? Ką daryti, kai tėvai ima vis labiau reikalauti globos? Skyrybos, bedarbystė, ligos, netektys – nelengvos gyvenimo akimirkos, bet ir tada galima nesugniužti, jei moki rasti išeitį ir padėti sau. Be to, yra daugybė gyvenimo džiaugsmų ir malonumų, kuriuos atrasti gali tik dabar, tereikia geriau pažinti save ir nepražiopsoti gyvenimo siūlomų progų. To ir moko ši knyga.

   

  4,00
 • Petras Cvirka „Paslaptis“

  Cukriniai avinėliai ir kiti garsūs kūriniai

  3,50
 • Mokėkime vaikams pasakyti „ne“

  Būti tėvais – nelengva. Vaikų auklėjimas – tikras menas!
  Knyga „Mokėkime vaikams pasakyti „ne““ – puiki paspirtis šiuolaikiniams tėvams. Joje pateikta daug praktinių patarimų ir pasiūlymų, kaip sklandžiau ir maloniau bendrauti su vaikais.
  Autorius neaukština dar neseniai vyravusio valdingo autoriteto, kaip tik ragina jį rodyti apgalvotai ir veiksmingai. Pasak jo, svarbiausia – šeimos laimė ir visų jos narių tarpusavio pagarba. Tačiau dera atminti, kad, norint sėkmingai auklėti vaikus ir įskiepyti jiems svarbiausias vertybes, būtina mokėti pasakyti „ne“ – ne tik tvirtai, bet ir argumentuotai, ne iš pykčio, bet su meile.

  Robert Langis daugelį metų dirba vaikų ugdymo srityje, siekia pagerinti tėvų, vaikų ir auklėtojų gyvenimo kokybę.
  Auginkime atsakingus vaikus!

  3,20
 • Rimas Šabrinskas „22 laiptai į išmintį“ (yra nedidelių defektų)

  Originalių autoriaus pamąstymų ir didžiųjų pasaulio mąstytojų minčių apie amžinąsias vertybes sintezė.

  3,50
 • Kalėdos. Pasaulio tradicijos ir šventiniai receptai

  Gražiausia žiemos šventė – Kalėdos. O kokia šventė be savų tradicijų ir šventinių vaišių? Kietais viršeliais išleistoje, gausiai iliustruotoje knygoje, “Kalėdos. Pasaulio tradicijos ir šventiniai receptai”, įdomių dalykų suras visa šeima, o ypač, moterys. Į šią knygą sudėtos įvairios pasaulio tradicijos ir tai ką Kalėdų stalui siūlo ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio šeimininkės.
  Taigi pasaulis vėl rengiasi švęsti Kalėdas. Mielas skaitytojau, pasidžiauk šia švente.

  8,00
 • Bodo Schafer „Uždirbkite daugiau“

  Pirmą kartą vienoje knygoje jums pateikiamos aiškios taisyklės ir patikima strategija, kaip per itin trumpą laiką gerokai kilstelėti savo pajamas – ir nesvarbu, ar esate samdomas darbuotojas, verslininkas, ar laisvai samdomas darbuotojas.

  Bestselerių autorius atskleis jums, kodėl neturite laukti, kol jums pakels atlyginimą, o jau dabar aktyviai imtis didinti uždarbį. Knygoje sužinosite:

  •     kaip per trejus metus padvigubinti pajamas;
  •     dvylika naujų informacinio amžiaus sėkmės taisyklių;
  •     kaip derantis su šefu išsikovoti kuo didesnį atlyginimą;
  •     kaip dirbant savarankiškai rasti klientų, kurie gerokai papildytų jūsų sąskaitą;
  •     kaip pasiekti, kad darbo vieta jums būtų garantuota.
  3,90
 • Michael Ondaatje „Anglas ligonis“ (pageltęs viršus, nedidelis viršelio defektas)

  „Anglas ligonis“ – kupinas poetinio įkvėpimo kūrinys, alsuojantis meile gyvenimui, žmonių jausmams, baugiai puoselėjamiems ir saugomiems širdies gilumoje ir tik svaigulio (savaiminio ar morfijui veikiant) akimirkomis išsiveržiantiems į paviršių.

  Šiaurės Italijos kalvose, netoli Toskanos, karo ligonine paverstoje viduramžių viloje, jauna gailestingoji seselė Hana slaugo vienintelį ligonį – anglų lakūną, baisiai apdegusį, jo lėktuvui nukritus Sacharoje. Anglas ligonis – pats mįslingiausias romano personažas – apdujęs nuo morfijaus, kamuojamas dykumos ilgesio, tolydžio klejojantis apie pragarišką aistrą moteriai, sutiktai Kaire karo išvakarėse. Kas jis iš tikrųjų? Mokslininkas? Nuotykių ieškotojas? Vokiečių šnipas?

  3,00
 • Algimantas Čekuolis „Generolo „Sena Karvė“ istorija“

  Algimantą Čekuolį pažįsta turbūt visi Lietuvos žmonės. Dauguma, ypač jaunimas, – iš jo laidų televizijoje. Vyresni atsimena savaitraštį „Gimtasis kraštas“,  kuris nušvietė  padangę dar keleri metai iki Sąjūdžio. Kai kurie atsimena jo jūrinius apsakymus, kelionių apybraižas.

  Nes lengvu keliu šis žmogus niekada nėjo. Jeigu į jūrą – tai jūrininku. Ir ne vienai kelionei, o vienuolikai metų.

  Bet tik Lietuvai atgavus laisvę rašytojas tapo savimi. Dabar kasmet išeina po knygą. Ir jos nesikartoja.  Tik vienu jos panašios – kiekviena įdomi.

  Atėjo laikas geriau pažinti ir patį Algimantą Čekuolį.

  Šioje knygoje dvi dalys: Algimanto Čekuolio autobiografija, ir kaip visada – enciklopedinė publicistika apie svarbiausius reiškinius mūsų dienų  pasaulyje, apie mitus – tikrus ir melagingus.

  5,00
 • Daphne du Maurier „”Jamaikos” smuklė“

  “Jamaikos” smuklė” – tai patraukli, romantiška nuotykių ir meilės kupina istorija, pasižyminti meistriškai supinta detektyvine intriga.

  Veiksmas vyksta “Jamaikos” smuklėje, nesvetingoje net dienos metą, o naktį atveriančioje duris piktadariams ir plėšikams.

  …Vieną dieną į smuklę atvyksta jauna mergina Meri Jelan, ieškanti prieglobsčio tetos namuose. Netrukus “Jamaikoje” pradeda dėtis sukrečiantys dalykai. Veiksmas kaitaliojasi žaibiškai, o atomazga visiškai netikėta …

  5,00
 • Alessandro Baricco „Šilkas“

  Pats rašytojas sako: Tai ne romanas. ir ne apsakymas. Tai -istorija. Jos pradžia apie vyrą keliaujantį po pasaulį, o pabaiga- apie ežerą tyvuliuojantį vėjuotomis dienomis. Visos istorijos turi savo muziką, šios istorijos muzika balta.

  2,50
 • Robert Greene, Joost Elffers „33 karo strategijos“

  „33 karo strategijos“ tai pasaulinio karo, gynybos ir puolimo istorijos kolekcija leidžianti skaitytojams pasinaudoti sprendžiant įvairius šiuolaikinio gyvenimo konfliktus. Ši nuostabi knyga nepakeičiama ramiame, nedrumsčiamame, bet gana žiauriame ir visiškai nekompromisiniame žaidime, kurio pavadinimas „Gyvenimas“.
  Joje pateikiami didžiųjų pasaulio civilizacijų karybos laimėjimai, susintetinama daugybė politinių, filosofinių bei religinių tekstų ir apžvelgiama įvairiais amžiais vykusių karinių konfliktų istorija,  yra išsamus subtilaus, kasdien vykstančio socialinio žaidimo vadovas, kuriame nagrinėjami patys originaliausi ir veiksmingiausi karybos principai. Sudaryta originaliu tik Greene‘ui būdingu principu. Ši knyga yra šiuolaikinis Sun-tzu traktato „Karo menas“ tęsinys. Knygą, padėsiančią jums laimėti gyvenimo kovas, sudaro trisdešimt trys skyriai, kuriuose gausu pavyzdžių iš istorijos, pasakojimų apie žymių žmonių (Napoleono, Margaret Thatcher, Shakos Zulu, lordo Nelsono, Hanibalo, Ulysso Granto, stambių verslo magnatų, samurajų kardininkų ir diplomatų) genialius strateginius sprendimus ir neįtikėtinas kvailystes.
  Robert Greene – populiariausios knygos “Jėga” autorius.

  29,00
 • Edita Čekuolienė „Flirtas su rudeniu“

  „Flirtas su rudeniu“ – knyga, skirta moterims, peržengusioms keturiasdešimtmečio slenkstį, jau paauginusioms ar net užauginusioms vaikus, todėl daugiau dėmesio galinčioms skirti savo poreikiams.

  Šis gyvenimo tarpsnis – didelių pokyčių metas. Keičiasi kūnas ir jausmai, santykiai su artimiausiais žmonėmis ir draugais, – ne visada lengva su tuo susitaikyti. Kaip elgtis mamai, tapusiai anyta arba uošviene, jauna močiute? Kaip susitaikyti su „ištuštėjusiu lizdu“, kai namus palieka vaikai? Ką daryti, kai tėvai ima vis labiau reikalauti globos? Skyrybos, bedarbystė, ligos, netektys – nelengvos gyvenimo akimirkos, bet ir tada galima nesugniužti, jei moki rasti išeitį ir padėti sau. Be to, yra daugybė gyvenimo džiaugsmų ir malonumų, kuriuos atrasti gali tik dabar, tereikia geriau pažinti save ir nepražiopsoti gyvenimo siūlomų progų. To ir moko ši knyga.

   

  7,00
 • Hermann Hesse „Stepių vilkas : romanas ; Paskutinė Klingzoro vasara“ (su viršelio defektukaisai)

  Haris Haleris – liūdnas ir vienišas intelektualas, klaidžiojantis po didelio miesto džiungles. Neigdamas visa, iš ko susideda paprasta žmogiška laimė, ir nepritapdamas prie visuomenės normų, jis save laiko stepių vilku. Tačiau tai vilkas žmogaus veidu: laukinis, draskomas instinktų, ir kartu – itin jautrus žmogus, apdovanotas giliu protu ir subtilumu. Haris kovoja, siekdamas sutaikyti savyje laukinį vilką ir racionalų žmogų. Ir kai ši kova jau atrodo pralaimėta, jo gyvenimas netikėtai pasikeičia – jis sutinka moterį, visišką savo priešingybę – nerūpestingą ir gyvenimo džiaugsmu trykštančią Herminą. Hermina mėgaujasi malonumais. Ji ir Harį įtikina juos prisijaukinti bei jiems atsiduoti. Prasideda Hario Halerio kelionė į gyvenimą, nelengvi bandymai rasti pusiausvyrą tarp kūno ir dvasios, be kurios joks žmogus negalėtų pasiekti pilnatvės…

  3,00
 • Laisvės karžygiai

  Knyga apie lietuvių kilmės karius, tarnavusius JAV kariuomenėje

  5,00